AXOR INDUSTRY

AXOR INDUSTRY

Рекламно-інформаційний пакет Оптимальний
Країна походження брендуУкраїна
Тел.:
+380 67 554 XX XX +380 67 554 2777
Залишити заявку

AXOR INDUSTRY пропонує великий вибір фурнітури як для вікон, так і для дверей

Міжнародна компанія, що спеціалізується на виробництві фурнітури для СПК, одне з найбільших підприємств в даній галузі.
Починаючи з 2007 року, компанія AXOR INDUSTRY (АКСОР ИНДАСТРІ) пройшла великий шлях від дистриб'ютора до самостійного виробника з міжнародним ім'ям. Сьогодні в активі AXOR INDUSTRY - власний сучасний завод повного циклу з виробництва фурнітури. У портфелі торгової марки AXOR: дві лінійки фурнітури - Komfort Line K-3 і Smart Line S +, та дверні замки Door Line DL.

Компанія AXOR INDUSTRY успішно працює на ринку Східної Європи, впевнено набирає обертів і активно завойовує ринок.

Головний офіс AXOR INDUSTRY і виробничі потужності розташовані в центрі Східноєвропейського регіону (Україна, м Дніпро), що дає можливість компанії пропонувати своїм клієнтам оптимальну ціну і кращі логістичні рішення.

Завод AXOR INDUSTRY

Завод AXOR INDUSTRY
AXOR (Аксор) - завод повного циклу №1 в Україні і один з найбільших заводів в даній галузі на території країн пострадянського простору. Використання передових технологій охоплює кожен етап випуску продукції. Лиття, штампування, нанесення покриття та збирання кінцевих виробів виробляються спеціально навченим персоналом на високотехнологічному обладнанні. При цьому в якості сировини виступають якісні матеріали європейського виробництва.
Еко-виробництво AXOR INDUSTRY
Виробничі процеси AXOR INDUSTRY збудовані таким чином, щоб зберегти безпеку для життя людей і навколишнього середовища. В основу роботи покладено бережливе використання ресурсів, такі як: система розумної утилізації відходів і «оздоровлення» води.

Лабораторія AXOR
Особливу увагу компанія AXOR INDUSTRY приділяє якості і високим експлуатаційним характеристикам виробленої фурнітури. З метою контролю якості фурнітури на території заводу цілодобово працює власна сертифікована лабораторія, оснащена передовим обладнанням. Тут проводиться повний цикл всіх необхідних випробувань фурнітури: тестування на кількість циклів відкриттів, стійкість петлевий групи до підвищених навантажень і випробування на корозійну стійкість.

Контроль якості AXOR
Висока якість виробів ТМ AXOR підтверджено інститутом IFT Rosenheim (Німеччина) і відповідає вимогам ДСТУ та ГОСТ. Результати тестувань показали, що фурнітура TM AXOR витримує більше 15 000 поворотно-відкидних циклів і більше 10 000 поворотних циклів відкривання вікна, що є аналогом 15 років активної експлуатації вікна.
Компанія AXOR INDUSTRY впевнена в бездоганній якості своєї продукції, тому надає 10 років гарантії на кожен комплект своєї фурнітури.

Захисне покриття фурнітури
Віконна фурнітура постійно схильна до негативних чинників навколишнього середовища. З огляду на це, компанія AXOR INDUSTRY розробила унікальне покриття Total Protect Technology. Спеціальне запатентоване захисне покриття фурнітури AXOR забезпечує високу стійкість до появи корозії на протязі всього терміну експлуатації.
За результатами випробувань фурнітурі TM AXOR присвоєно найвищий - 5-ий клас стійкості до корозії відповідно до вимог EN 1670 (лабораторія IFT Rosenheim, Німеччина).

Продукція: віконна фурнітура і дверні замки AXOR (Аксор)

Продукція: віконна фурнітура і дверні замки AXOR (Аксор)
Фурнітура Komfort Line K-3 є першою в лінійці продукції AXOR INDUSTRY, призначеною для металопластикових вікон і дверей внутрішнього відкривання. Ця система надає споживачам високий рівень надійності і функціональності, зберігаючи при цьому цінову привабливість системи стандарт-класу. Вікна з фурнітурою Komfort Line K-3 мають високі експлуатаційні властивості, можуть бути оснащені всіма додатковими опціями і укомплектовані кількома протизламними елементами.

Фурнітура Smart Line S + є концептуальним рішенням AXOR INDUSTRY, що дозволяє забезпечити максимум можливостей за бажанням споживача. Вже в базовій комплектації дана лінійка містить мікроліфт-блокіратор, мікрощілинне провітрювання і 5 точок притиску. Оснащена виключно протизламними елементами, фурнітура Smart Line S + дозволяє укомплектувати вікно відповідно до кількох рівень протизламності, включаючи найвищий згідно з міжнародними стандартами - WK2. При цьому конструкторські рішення, реалізовані в Smart Line S +, роблять цю фурнітуру не тільки надійною в експлуатації, але і дозволяють підвищити швидкість і зручність монтажу.

Дверні замки Door Line DL – лінія продукції компанії AXOR INDUSTRY, в якій представлені врізні багатозапірні замки, врізні короткі замки, замки для дверей санвузлів. Закритий, повністю сталевий корпус замків AXOR створює завершений естетичний вигляд конструкції і забезпечує захист всіх його деталей від попадання пилу і будівельного сміття в механізм. Дверні замки Door Line DL мають фалеву засувкою, що регулюється при необхідності зміни напрямку закривання дверей. Багатозапірні замки Door Line DL мають можливість «подовження» обв'язки по периметру стулки, що забезпечує герметичність дверної конструкції, а також можуть бути оснащені додатковими протизламними елементами.

Komfort Line K-3: технічні особливості

Komfort Line K-3: технічні особливості
1. Фіксатори в фурнітурному пазе для всіх елементів стулки дозволяють закріпити елемент фурнітури до моменту закручування саморізів і перешкоджають їх зсуву від проектного положення в момент закручування саморізів.

2. Кріпильні отвори в опорі нижньої і верхньої петлі спроектовані таким чином, щоб всі саморізи потрапляли в армування рами.

3. Напрямні штифти довжиною 5 мм і діаметром 3 мм дозволяють надійно зафіксувати нижню петлю стулки до моменту закріплення (привинчивания).

4. Усередині нижньої петлі стулки є втулка з фіксатором положення з високоміцного полімеру, яка перешкоджає викручування гвинта при повороті стулки.

5. Мікроліфт-блокіратор (ліво / право). Фіксація центрального положення до моменту монтажу. Працює при фальцлюфт від 10,5 до 14 мм. При необхідності можливе регулювання рамної частини по висоті ± 1 мм.

6. Універсальна ножичний петля для лівого і правого відкривання. Регулювання в ножицях на притиск ± 1 мм.

7. Надійне з'єднання середнього запору з ножицями за допомогою самореза.

8. Штифт опори верхньої петлі, при з'єднанні з верхньої петлею ножиць, отримує жорстку і надійну фіксацію, завдяки спеціальній втулці з високоміцного полімеру, що виключає роз'єднання.

9. Запірні пластини виконані із зносостійкого сплаву ЦАМ (цинк, алюміній, мідь). Знос на 20 тис. Циклах відкривання не перевищує норм, регламентованих ДСТУ.

10. мікрощілинні провітрювання дозволяє відкрити стулку вікна на 6 мм для провітрювання приміщення без істотних тепловтрат.

Smart Line S +: технічні особливості

Smart Line S +: технічні особливості
1. Застосування ножиць правого і лівого виконання з збільшеним до 20 мм порогом спрацьовування інтегрованого дотягувача стулки.

2. Smart corner connection - просте і надійне з'єднання ножиць із середнім запором за допомогою спеціальної кліпси, що робить монтаж більш комфортним.

3. Фіксація штифта. Відкидання штифта опори нижньої петлі на 180 °С, що дозволяє уникнути контакту фіксатора біти шуруповерта з підставою штифта при укрученні нижнього самореза.

4. Ступінчатий рез виключає необхідність зрушувати слайдер на кутовий передачі, а надійна фіксація елементів відбувається за допомогою самореза.

5. Несучий штифт нижньої петлі стулки (6х26мм) виготовлений з високоміцної сталі і інтегрований в корпус петлі, для додання їй додаткової міцності при використанні на важких стулках.

6. Ступенева фіксація кута відкидання штифта опори нижньої петлі, що запобігає довільне зміна його положення в процесі монтажу.

7. Наявність фіксаторів для паза фурнітури дозволяють попередньо закріпити фурнітуру на стулці і перешкоджають її зміщення від проектного положення при остаточної фіксації саморізами.

8. Можливість встановити поетапне провітрювання на вже змонтоване вікно.

9. Надійна фіксація опори верхньої петлі з ножицями рами завдяки спеціальній втулці з високоміцного полімеру, що виключає мимовільне роз'єднання елементів.

10. Можливість регулювання притиску на нижній петлі стулки в діапазоні +/- 0,8 мм.

11. Грибоподібні цапфи дозволяють оснастити вікно у відповідності до вимог безпеки щодо противовзломності.

12. Протизламні запорні пластини в поєднанні з грибоподібними цапфами ускладнюють злом вікна зловмисником.

Door Line DL : технические особенности

Door Line DL : технические особенности
У групі Door Line DL представлені врізні багатозапірні замки, врізні короткі замки, замки для дверей санвузлів.

1. Проста зміна напрямку відкривання дверей
Фалева засувка в дверному замку відповідає за напрямок відкривання дверей. Замок AXOR Door Line DL виконаний таким чином, що напрямок відкривання дверей можна легко змінити (в правий або в лівий бік) простим рухом, потягнувши засувку на себе і повернувши її на 180 °. Цю операцію можна зробити вже на встановленому в двері замку.

2. Подовження обв'язки
В асортименті AXOR Door Line DL представлені замки з можливістю «подовження» обв'язки по периметру стулки, що дозволяє встановити додаткові запірні елементи, які забезпечать щільний притиск стулки двері до рами і герметичність конструкції.

3. Використання офісної ручки
Асортимент AXOR Door Line DL включає в себе дверні замки, оснащені роликовою засувкою для офісної (штовхальної) ручки.

4. Можливість використання натискних гарнітурів з кріпленням на 3 гвинта
Структура замків AXOR Door Line DL дозволяє використовувати натискні гарнітури з трьома точками кріплення (європейський стандарт), що дозволяє надійно зафіксувати гарнітур на дверях, забезпечуючи більш тривалий термін його експлуатації.

5. Ригель у замках AXOR Door Line DL
Замок-рейка з роботою від ключа має сталевий ригель. Замок-рейка з роботою від ручки, а також короткий врізний замок з дорнмассом 35 мм укомплектовані ригелем зі сталевими штифтами, що забезпечують надійніший захист дверей від злому .

6. Протизламні цапфи
Замки AXOR Door Line DL можуть бути зроблені з використанням грибоподібних цапф з метою оснащення замка протизламними властивостями.

7. Індивідуальне брендування
На штульповій планці замка AXOR Door Line DL є спеціальний паз, для брендування, куди можна встановити металеву накладку з Вашим логотипом. Логотип на замку є довговічною і нестандартної рекламою, який додає виробу індивідуальності і успішно популяризує Ваш бренд.

Елементи віконно-дверної фурнітури

Елементи віконно-дверної фурнітури
«Ножиці»
Завдяки цьому елементу вікно або двері можна «відкинути» на провітрювання.
«Ножиці» сконструйовані таким чином, що при різкому пориві вітру стулка не зачиняє. Блокіратор, вбудований у «ножиці» AXOR, запобігає помилковому повороту ручки в положення «відкинуто». А спеціальний дотягувач у «ножицях» полегшує зачинення вікна, притягаючи стулку до рами.

Кутова передача (кутовий перемикач)
Деталь фурнітури, призначена для передачі поступального руху від віконної ручки по периметру стулки до інших елементів фурнітури вікна через кут.
Головним робочим елементом кутової передачі є три тонкі пластини з пружинної нержавіючої сталі. По площині пластини не з'єднані між собою, але в той же час працюють спільно. Товщина кожної пластини - 0,8 мм, ширина - 8,9 мм, а довжина пластин варіюється в залежності від виду кутовий передачі. В асортименті AXOR лінійки Komfort Line K-3 представлені: кутова передача стандартна, кутова передача з 1-й або з 2-ма грибоподібними цапфами, кутова передача вузька, кутова передача вузька з грибоподібною цапфою, кутова передача для ступеневого провітрювання.


Нижня петльовая група
У нижню петльову групу входять: нижня петля, що встановлюється на стулці, і опора нижньої петлі, що вмонтовується у раму.
Головне призначення нижніх петель - витримувати навантаження і запобігати провисання стулок металопластикового вікна.
Петлі оснащені регулюваннями (які дозволяють при необхідності змінювати параметри петель), допомагають повернути вікну функціональність у разі провисання великих і важких стулок, або приховати дефекти монтажу.
В асортименті AXOR є 4 типи нижньої петлі на стулку і 2 типи опори нижньої петлі. Усі нижні стулковий петлі AXOR мають регулювання по висоті стулки ± 2 мм.

Верхня петльовая група
Верхні петлі, як і нижні, забезпечують надійне кріплення віконної стулки до рами, але мають свої особливості в монтажі. У верхню петльову групу Komfort Line K-3 входять: опора верхньої петлі і петля ножиць.
2 типу опори верхньої петлі:
• опора верхньої петлі на 100 кг (посадочні штифти Ø3х3мм);
• опора верхньої петлі посилена - до 130 кг (штифти Ø6х24 мм).
Петля ножиць у системі AXOR Komfort Line K-3 - універсальна, підходить під ліве і праве відчинення.

Фрамужная петля
Елемент фурнітури, який забезпечує роботу стулки у відкидному (фрамужному) положенні.
Фрамужна петля використовується виключно для збірки відкидних конструкцій.
За виглядом фрамужна петля нагадує середню. При цьому не варто їх плутати, щоб уникнути несправності роботи всього виробу. Конструктивна відмінність фрамужний петлі - наявність регулювального гвинта. Фрамужна петля AXOR має можливість регулювання по вертикалі і горизонталі ± 2 мм і призначена для стулок не більше 50 кг.

Петлі AXOR оснащуються додатково декоративними накладками у різних колірних варіантах.

Додаткові елементи віконно-дверної фурнітури

Додаткові елементи віконно-дверної фурнітури
Мікроліфт-блокіратор
Спеціальний елемент фурнітури подвійної дії, який забезпечує коректну роботу вікна. «Мікроліфт» піднімає стулку в момент зачинення вікна і забезпечує додаткову точку опори для стулки, тим самим знімаючи навантаження з віконних петель. Завдяки цьому елементу закривання вікна відбувається більш м'яко і стулка вікна не провисає в ході експлуатації. «Блокіратор» запобігає помилковому відчиненню вікна і неправильному повороту ручки, коли стулка відкинута або відкрита. Іншими словами, якщо стулка була відкинута, а потім до кінця не зачинена – блокіратор не дасть зачинити вікно у неправильному положенні.

Мікрощілинне провітрювання (мікропровітрювання)
Додатковий елемент, установлюваний на фурнітуру вікна, який при повороті ручки під кутом вгору на 45 градусів створює невеликий зазор між стулкою вікна і рамою на 6 мм. Ця функція дуже актуальна в холодну пору року так, як дозволяє забезпечувати постачання свіжого повітря без істотних тепловтрат. Мікрощілинне провітрювання також запобігає утворенню конденсату водяної пари на склі вікон і стінах квартири. З точки зору безпеки, завдяки невеликій щілині пластикове вікно ззовні виглядає зачиненим. Даний елемент можна встановити як на нову віконну конструкцію, так і на вже готове встановлене вікно або балконні двері.

Ступеневу провітрювання (покрокове провітрювання)
Додаткова опція фурнітури металопластикового вікна, яка дозволяє створити оптимальний мікроклімат в приміщенні. Стулка вікна, оснащена механізмом ступеневої провітрювання AXOR, откідива¬ется на 3 фіксованих положення. Діапазон відкидання (від 12 до 20 мм) встановлюється поворотом ручки вгору на 45 градусів. Стулка вікна в цих положеннях надійно зафіксована, що попереджає закриттю вікна від вітру або сквозня¬ка. Ступеневу провітрювання особливо ефективно в перехідний час року, коли потрібен приплив свіжого повітря, але немає необхідності в сильному короткостроковому і разовому провітрюванні.
Даний елемент фурнітури можна встановити як на нову віконну конструкцію, так і на вже готове встановлене вікно або балконні двері.

Балконна защіпка
Засувка балконних дверей - допоміжний фурнітури елемент, що забезпечує замикання дверей балкону зовні. Існує два базові види балконної засувки: механічна і магнітна. Механічні засувки, в силу своєї будови і матеріалу, швидко зношуються. Магнітні - більш сучасні і практичні. Принцип роботи магнітної балконної засувки заснований на тяжінні металевої планки до корпусу з магнітом. Незважаючи на простий механізм, магнітна балконна защіпка надійно утримує двері, запобігаючи її відкриття, наприклад, протягом. Конструкція магнітної засувки універсальна і підійде практично для дверей з будь-якого матеріалу.

Протизламні елементи

Протизламні елементи
Протизламність - критерій, що дозволяє захистити майно (будинок, квартиру) від проникнення зловмисників під час відсутності господаря. Велику роль у поліпшенні захисних якостей віконної конструкції грає фурнітура.

До протизламних елементів фурнітури відносять: грибоподібні цапфи, висувні штирі, гаки, відповідні пластини, захисні пластини від висвердлювання ручок, ручки віконні з ключем та інше. Ці елементи значно ускладнюють злом вікна зловмисником.

Грибоподібна цапфа - спеціальний елемент фурнітури, виготовлений з високоміцної сталі. Цей елемент має грибовидную форму і спеціальні «зачепи», які при зачиненні вікна входять у зчеплення з протизламною відповідною пластиною на рамі. Це з'єднання є надійною перешкодою «ричаговому» виламуванню стулки вікна - одному з найбільш поширених способів проникнення у приміщення.

Класи противовзломности фурнітури вікна по DIN V ENV 1627:2011
RС1 (WK1) : базовий захист від застосування фізичної сили, наприклад, удару ногою, плечем та ін. Протизламні запірні відповідні планки і кутові перемикачі з протизламними цапфами (що мають грибоподібні і регульовані по висоті головки) захищають вікно або балконні двері від «віджиму» по чотирьох кутах стулки. Захист від висвердлювання і ручка з замком додатково збільшують ступінь захисту.

RС2 (WK2) : захист проти таких інструментів як викрутка, плоскогубці або клини. Грунтується на 1-му класі. Протизламні запірні цапфи по периметру стулки додатково підсилюють конструкцію вікна. Це означає, що фурнітура та віконна рама витримують посилені навантаження.

RС3 (WK3) : захист від злому з використанням монтування і лому. Додатково до вже наявних в класах захисту RС1 і RС2 до протизламних цапф додаються протизламні запірні цапфи на кутовій передачі і ножицях на стулці вікна, що значно скорочує відстань між точками замикання і ще більше перешкоджає спробам злому.

Дитяча безпека

Дитяча безпека
Життя дітей - безцінне!
Існує декілька варіантів комплектації і оснащення металопластикового вікна елементами, які забезпечує безпеку життя дитини.
Дитячий замок - блокуючий пристрій, що монтується на нижню частину стулки вікна. Замок запобігає відкриттю вікна дитиною навстіж. При цьому можливість переведення стулки в положення «відкинуто» зберігається, що дозволяє провітрювати приміщення без побоювання за безпеку дітей. Вікно можна повністю відкрити тільки з використанням ключа для розблокування замка.
Переваги дитячого замку:
• безпека маленьких дітей;
• можливість провітрювання приміщення при заблокованій поворотній функції вікна;
• компактні розміри;
• можливість монтажу на вже встановлене вікно.

Сучасна система безпеки FirstTilt
First Tilt - комплектація фурнітури вікна, при якій звична послідовність "відчинення-відкидання-зачинення" змінена, а саме: при повороті віконної ручки на 90 градусів - вікно відкидається на провітрювання, а при повороті ручки на 180 градусів - вікно відчиняється повністю.
Комплектація фурнітури AXOR First Tilt має ряд переваг:
Безпека дітей
Завдяки зміненої послідовності відчинення і наявності спеціальною ручки з ключем, система First Tilt не дає можливості дитині самостійно відкривати вікно настіж, що забезпечує безпеку для дітей, коли вони залишаються одні в кімнаті.

Протизломна система
У комплектації First Tilt вже присутні протизламні елементи (грибоподібні цапфи і протизламні пластини), а також спеціальна ручка з ключем, що значно ускладнює злом вікна зловмисником.

Естетичний вигляд
Завдяки тому, що в комплектації системи First Tilt вже передбачена протизламна система безпеки, на віконну раму немає необхідності встановлювати додаткові елементи, на кшталт «дитячого замку». У зв'язку з цим, вікно має більш естетичний вигляд, зберігаючи при цьому необхідні функції «дитячої безпеки».

Довговічність
За статистикою віконна фурнітура працює в режимі «зачинення - провітрювання вікна» в 2-3 рази частіше, ніж в режимі «відчинення». У зв'язку з тим, що система First Tilt має змінену послідовніть відчинення, то навантаження на механізм знижується, і тим самим збільшується термін служби фурнітури і вікна в цілому.
А споживач, на додачу до довговічності, отримує ще й комфортне користування віконною системою.

Дверна група, аксесуари

Дверна група, аксесуари
Компанія AXOR INDUSTRY пропонує клієнтам широкий асортимент аксесуарів для вікон і дверей відомих світових виробників.

Замки дверні:
- Замки дверні та засувки FUHR;
- Замки дверні KALE;
- Замки дверні AXOR;
- Циліндри дверні;
- Дверні шпінгалети.

Ручки дверні:
- Офісні ручки;
- Натискні гарнітури HOPPE;
- Натискні гарнітури Imat.

Дверні петлі:
- Петлі Dr.Hahn;
- Петлі SimonsWerk.

Дотягувачі:
- Дверні дотягувачі GEZE;
- Дверні дотягувачі RYOBI.

Ручки віконні:
- Ручки віконні HOPPE;
- Ручки віконні Imat;
- Ручки віконні Griff.

Системи дистанційного відкривання GEZE.

Дитячий замок

Сервіси для партнерів

Сервіси для партнерів
AXOR INDUSTRY надає своїм клієнтам не тільки якісну продукцію, але і надає всебічну допомогу на кожному етапі: від виробництва до реалізації готових світлопрозорих конструкцій. З цією метою була розроблена комплексна сервісна програма, яка максимально орієнтована на цільову аудиторію і пропонує як виробнику, так і дилеру, пакет послуг з урахуванням специфіки їх діяльності.

1. Навчання
Навчання, в тому числі на території клієнта, з презентацією продукції компанії. Надання повної інформації про особливості монтажу і характеристиках роботи фурнітури. Консультування з питань оптимізації виробничих процесів клієнта.

2. Техпідтримка
Надання оперативної технічної підтримки клієнту протягом 24 годин з моменту отримання запиту. Допомога у вирішенні складних технічних завдань, пов'язаних з виробництвом і монтажем віконно-дверних конструкцій.

3. Установче обладнання
Наявність настановного устаткування для полегшення монтажу фурнітури: установчі шаблони, регулювальні ключі, пневматичні гільйотини.

4. Логістика
Грамотна логістика, що дозволяє доставити замовлення в будь-яку точку України протягом 2-х днів з моменту оформлення. Гарантована відвантаження товару протягом 30 хвилин у разі самовивозу зі складів компанії.

5. Виробництво
Можливість оперативного внесення конструктивних змін в продукцію, що випускається відповідно до побажань клієнтів.

6. Брендування продукції
Брендування продукції логотипом клієнта, як додатковий елемент реклами і підвищення лояльності кінцевих споживачів.

7. Маркетинг
Маркетингова підтримка клієнтів. Надання рекламних та інформаційних матеріалів, проведення майстер-класів та навчальних семінарів.

8. Сервіс управління замовленнями
Доступ до електронного сервісу управління замовленнями, що дозволяє спростити процедуру оформлення замовлення. Вбудований алгоритм розрахунок замовлення на основі параметрів майбутнього виробу.

9. Налаштування ПО клієнта
Сприяння при внесенні всієї необхідної інформації по продукції AXOR INDUSTRY в програмне забезпечення клієнта. Зниження його адміністративних витрат і часу, необхідного на налаштування програмного забезпечення.

Контактна інформація:

Контактна інформація:
Головний офіс:
Україна, м. Дніпро, 49041
пр. Праці 32
тел .: + 38-056 766-XX-XX Показати телефон+380 56 766 0766
факс: + 38-056 766-XX-XX Показати телефон+380 56 766 0606

Регіональні центри:
79000, м Львів вул. Городоцька 359 тел. 032 242-XX-XX Показати телефон+380 322 421 542
04655, г. Киев, ул. Новокостянтинівська, 4А тел. 044 492-XX-XX Показати телефон+380 44 492 2585
95000, м.Сімферополь, вул. Елеваторна, 4 тел. 065 251-XX-XX Показати телефон+380 652 510 024
61052, м.Харків, вул. Маршала Конєва, 4 тел. 057 766-XX-XX Показати телефон+380 57 766 1605
29009, м.Хмельницький, вул. Ватутіна 14, оф. 6 тел. 038 264-XX-XX Показати телефон+380 382 640 492

Ми гарантуємо:
- Конкурентні ціни та зручні умови оплати;
- Кращу технічну підтримку і комерційне обслуговування;
- Постійна наявність усього асортименту продукції на складі;
- Швидкі і своєчасні поставки,

Звертайтеся до нас!

info@axorindustry.com
www. axorindustry.com
 

Акції компанії

Де купити вікна

ДАК
Київ вул. Качалова, 5В
ПП Віконна компанія АлНат
Київ с. Погреби вул. Промислова 7
НІКС-М
Київ вул. Новокостянтинівська, 22/15
Сонячні Вікна TM
Київ пр-т Героїв Сталінграду, 12-г (корпус 2)
АПвікна
Київ вул. Козацька, 122
WINDY
Київ вул. Володимирська, 42
Геоком Рест
Київ вул. C. Хохлових, 8а
Нестерова А.В.
Київ вул. Лариси Руденко, 6а
VS PLAST
Київ вул. Магнітогорська, 1б
ВікноПласт
Київ вул. Новомостицька, 21 Б

Де купити двері

Тепловін
Тернопіль вул. Бродівська, 2А
Вікна Стиль
Чернівці вул. Небесної Сотнї, 20, ТЦ "Рута", 1-2й поверхи
Ваші Двері
Кривий Ріг вул. Володимира Великого, 50
SVD
Біла Церква вул. Січових стрільців, 2а
ТЕ
Тищенко Е.В.
Кропивницький вул. Соборна, 32/25
Волчков Д.П.
Слов'янськ вул. Банківська, 95а
Бульвар Вікон і Дверей, салон
Чернівці вул. Ентузіастів, 8
РемБудДім
Запоріжжя ул. Александровская, 61
АПС-СУМИ
Суми пр-т М. Лушпи, 54
Термінус
Калинівка м.Калинівка, Вінницька область, вул. Івана Мазепи 49

Де купити фасади

Ч
Черкаський
Полтава ул. Гоголя 20-а, оф.210

Постачальники

Профіль
Київ Соборна 1
СТАРПРОМ ІНОВЕЙШЕН
Київ Київська обл., м. Бровари, вул. С. Москаленка, 16 Б
Оновлення: 06.02.2020
Зареєстровано: 06.08.2009
Ідентифікатор: 4288
Відгуки про компанію
AXOR INDUSTRY
Добрый день, для приобретения регулировочного ключа обращайтесь, пожалуйста, в отдел продаж AXOR INDUSTRY по телефонам: +38 (067) 500 77 79, +38 (056) 766 07 66.
9 січ. 2018 р., 10:54
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
П
Как купить регулировочный ключ для окон AXOR?
7 січ. 2018 р., 08:12
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
AXOR INDUSTRY
А
как в Вашей компании можно узнать о наличии свободных вакансий и куда отсылать резюме? заранее спасибо и с праздничками Вас !!! :) ) :)
Поскаржитися на СПАМ
Если Вы хотите работать в компании AXOR INDUSTRY, свяжитесь с нами через hr@axorindustry.com. Мы будем рады пообщаться с Вами.
15 січ. 2016 р., 15:05
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
AXOR INDUSTRY
А
Подскажите где скачать каталог фур-ры АКСОР
Поскаржитися на СПАМ
Каталоги фурнитуры ТМ AXOR линейки Komkort Line K-3 и Smart Line S+ можно скачать на сайте компании axorindustry.com, в разделе Медиацентр. Также в этом разделе доступны Маркетинговые материалы (буклеты, листовки, брошюры) и Сертификаты качества продукции фурнитуры AXOR
15 січ. 2016 р., 15:00
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
А
Кесслер Олег Игоревич
Я работаю в этой компании, следовательно отзывы писать некорректно. Рекомендую попробовать поработать с нами. Не розачаруетесь.
Поскаржитися на СПАМ
как в Вашей компании можно узнать о наличии свободных вакансий и куда отсылать резюме? заранее спасибо и с праздничками Вас !!! :) ) :)
7 січ. 2014 р., 18:20
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
Нормальная фурнитура... По отзывам, соотношение "нравится/не нравится" - примерно "80/20"...
В простонародье "Рэксом" кличут....
4 груд. 2013 р., 22:54
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
A
Кесслер Олег Игоревич
Я работаю в этой компании, следовательно отзывы писать некорректно. Рекомендую попробовать поработать с нами. Не розачаруетесь.
Поскаржитися на СПАМ
подскажите как устроиться на работу контролером отк (опыт работы 8 лет) на ЯСНОПОЛЯНСКОЙ есть завод, штат отк укомплектован.
27 жовт. 2013 р., 07:04
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
А
Подскажите где скачать каталог фур-ры АКСОР
25 жовт. 2013 р., 12:19
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
Кесслер Олег Игоревич
О
подскажите при какой высоте двери нужно удалить верхний ролик на замке-рейке?
Поскаржитися на СПАМ
Зачем что-то удалять ? Замок-рейка подбирается под габарит двери и бывает разных размеров.
12 черв. 2013 р., 11:57
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
О
подскажите при какой высоте двери нужно удалить верхний ролик на замке-рейке?
12 черв. 2013 р., 11:41
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
Кесслер Олег Игоревич
Я работаю в этой компании, следовательно отзывы писать некорректно. Рекомендую попробовать поработать с нами. Не розачаруетесь.
21 бер. 2012 р., 12:37
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
axor.okna.ua/ua
AXOR INDUSTRY на мапі
Центральний офіс
Дніпро, пр-т Праці, 32 49041
Популярність компанії
8 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 109 835